HAKKIMIZDA

SEMAK, taş kırma, eleme, yıkama ve maden makinaları konusunda tasarım- projelendirme- imalat- kurulum ve satış sonrası hizmetleri sağlayan, sektörde öncü firmalar arasındadır. Sektöre 2006 yılı Haziran ayında giren SEMAK, geçen zamanda Türkiye'de ve yurtdışında birçok başarılı Kırma Eleme Tesisleri kurmuştur.

Vizyon

Çağımızın hızla ilerleyen teknolojisine ayak uydurarak Dünya standartlarında üretim yapmayı kendisine amaç edinen SEMAK, 10,000 m2 açık alan 6,000 m2 kapalı alan üretim tesisleriyle de modern üretim yapabilecek alt yapısını oluşturmuş ve halen bina yatırımlarına devam etmektedir. Başarıya, kaliteyle ulaşılabileceğinin farkında olan SEMAK; yüksek kalite, erişilebilirlik, ahlaklı ticaret ve zamana olan duyarlılığı ile her geçen gün daha iyisini üretme azmini hiç yitirmemiştir.

Misyon

İnsana ve çevreye duyarlılığı ön planda tutarak arge ve yeni ürün tasarımlarını ile kendini sürekli yenileyen SEMAK, genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla sonuç odaklı tasarım, ihtiyaca uygun proje ve kaliteli üretimi kendisine ilke edinmiştir. Bu ilkelerden yola çıkarak emin adımlarla daha iyisini yapmak için mücadelesine devam etmektedir.

Neden SEMAK?

SEMAK müşterilerinin buluştuğu ortak nokta ; “SEMAK benim için düşünür, tasarlar ve en iyisini üretir”

FabrikamızFabrikamızFabrikamızFabrikamızFabrikamızFabrikamızFabrikamızFabrikamızFabrikamızFabrikamızFabrikamızFabrikamızFabrikamızFabrikamızFabrikamızFabrikamızFabrikamız